Rodinný dům A | Prodej domů Brno-Líšeň

Rodinný dům A

Rodinný dům A se nachází v klidné ulici Letecká v lukrativní brněnské části Líšeň. K prodeji je nabízen v podobě hrubé stavby s vyzděnými příčkami. Dům bude také vybaven dveřmi, hliníkovými okny s trojskly a typizovanými žaluziovými překlady. Jedná se o dvoupodlažní domek se zahradou, typu 4+1. Kvalitní materiál použitý při stavbě umožní budoucímu majiteli bezstarostné a úsporné bydlení. Objekt je kompletně vystaven z cihlového zdiva a má charakter nízkoenergetického domu.

Namísto kontaktního zateplovacího systému je zateplení stavby řešeno plněním cihel expandovaným polystyrenem. Tato inovace revolučně udává směr ve světě nízkoenergetických staveb. Zaručuje nejen vlastnosti dokonalého tepelného izolantu a minimalizaci přenosu tepla, ale i vzdušnost zdiva bez rizika vzniku vlhkosti a plísní.

Užitné vlastnosti nízkoenergetického domu zabezpečují také hliníková okna profilu Schüco, která jsou vybavena trojskly. Tato okna zajišťují nejen maximální bezpečnost, světelnou prostupnost a tepelnou izolaci, ale také nadčasový design s dlouhodobou životností. Právem je tak hliník nazýván materiálem budoucnosti.

Chvíle s rodinou nebo přáteli lze trávit na terase, která přechází v krásnou zahradu. Malebný pohled do zahrady umožňují velké posuvné dveře obývacího pokoje v prvním nadzemním podlaží. Dvojgaráž přímo u domu zaručí, že už nikdy nebude potřeba ztrácet čas hledáním vhodného parkovacího místa.

Perlou domu je točité schodiště, které je stejně jako střecha a stropy, vystaveno z monolitických železobetonových desek. Ty zaručují maximální pevnost a neprůzvučnost. Ranní boj o koupelnu už bude minulostí, neboť budova disponuje dvěma koupelnami s toaletou a jednou samostatnou toaletou. V druhém nadzemním podlaží náleží k pokoji také samostatný balkón. Dům je připraven pro elektrické podlahové vytápění.

Stavba bude pokračovat ve směru vyznačeném projektovou dokumentací. Majitel objektu nabízí možnost zakoupení hrubé stavby s možností dostavění dle konkrétního přání zájemce pod odborným dohledem majitele a stavební firmy.

Pokud jste se ještě nerozhodli, podívejte se také na prodávaný rodinný dům B a rodinný dům C.

Vizualizace domu

Základní informace

Celková plocha: 321 m²
Zastavěná plocha: 120 m²
Dispozice:4 + 1
Podlažnost:dvoupodlažní
Terasa a zahrada:188 m²
Úspornost:charakter nízkoenergetického domu

Dispozice domu

Dvojgarář
Balkón
Terasa / Zahrada
Místnost pro koupelnu s toaletou (2x)
Místnost pro samostatnou toaletu (1x)
Točité schodiště
Francouzská okna
Parametry pro elektrické podlahové vytápění
Typizované žaluziové překlady
Hliníková okna s trojskly profilu Schüco (systém okenního profilu AWS 75SI+)

Technické parametry

Zateplení střechy tepelným izolantem do tloušťky 36 cm
Tepelná izolace domu bez nutnosti použití kontaktního zateplovacího systému (mimo střechu)
Kročejová izolace
Hydroizolace
Vyzděné příčky
Střecha, strop 1NP, schodiště: monolitické železobetonové desky

Dokumenty

Fotogalerie

Dům ADům ADům ADům A