Rodinný dům B | Prodej domů Brno-Líšeň

Rodinný dům B

Rodinný dům B skýtá maximální komfort rodinnému životu. Nachází se v populární brněnské části Líšeň v klidné ulici Letecká. Nyní je k prodeji nabízen v podobě hrubé stavby s vyzděnými příčkami. Bude také vybaven dveřmi, hliníkovými okny s trojskly a typizovanými žaluziovými překlady. Domek je dvoupodlažní o dispozici 5+1. Náleží k němu terasa přecházející v zahradu. Kvalitní materiál použitý při stavbě umožní budoucímu majiteli bezstarostné a úsporné bydlení. Objekt je kompletně vystaven z cihlového zdiva a má charakter nízkoenergetického domu.

Zateplení stavby je řešeno expandovaným polystyrenem, který je natlakovaný uvnitř speciálních cihel Heluz. Tato inovace funguje mnohem lépe než klasicky využívaný kontaktní zateplovací systém, neboť garantuje minimální přenos tepla stěnami a bezchybnou tepelnou izolaci. Zdivo stavby však stále zůstává maximálně prodyšné a nehrozí tak jeho vlhnutí a následný vznik plísní. I díky této modernizaci disponuje stavba vlastnostmi nízkoenergetického domu.

K dokonalosti přispívají také hliníková okna s trojskly profilu Schüco, které dotvářejí funkčnost stavby v duchu nízkoenergetického domu. Kombinují atraktivní a nadčasový design s dlouhodobou životností, přičemž umožňují perfektní propustnost světla, tepelnou izolaci a jistotu stálého bezpečí.

Terasa přecházející v harmonickou zahradu se nachází přímo u domu a je ideálním místem pro čas strávený s rodinou nebo přáteli. Velké posuvné dveře obývacího pokoje v prvním podlaží nabízí velkolepý pohled do zahrady s možností přímého vstupu. Parkování už nikdy víc nemusí být noční můrou, protože dostatek místa je ve dvojgaráži, která je součástí domu.

Perlou domu je točité schodiště, které je stejně jako střecha a stropy vystaveno z monolitických železobetonových desek. Ty zaručují maximální pevnost a neprůzvučnost. Ranní boj o koupelnu už bude minulostí, neboť budova disponuje dvěma koupelnami (jedna s toaletou) a dvěma samostatnými toaletami. V druhém nadzemním podlaží náleží k pokoji také samostatný balkón. Dům je připraven pro elektrické podlahové vytápění.

Stavba bude pokračovat ve směru vyznačeném projektem. V nabídce je možnost koupi hrubé stavby s dostavěním dle konkrétního přání zájemce pod odborným dohledem majitele a stavební firmy.

Dlouho neotálejte a pokud jste se ještě nerozhodli, zvažte také možnosti prodávaného rodinného domu A a rodinného domu C.

Vizualizace domu

Základní informace

Celková plocha: 312 m²
Zastavěná plocha: 120 m²
Dispozice:5 + 1
Podlažnost:dvoupodlažní
Terasa a zahrada:192 m²
Úspornost:charakter nízkoenergetického domu

Dispozice domu

Dvojgarář
Balkón
Terasa / Zahrada
Místnost pro koupelnu (2x; z toho 1x koupelna s toaletou)
Místnost pro samostatnou toaletu (1x)
Točité schodiště
Francouzská okna
Parametry pro elektrické podlahové vytápění
Typizované žaluziové překlady
Hliníková okna s trojskly profilu Schüco (systém okenního profilu AWS 75SI+)

Technické parametry

Zateplení střechy tepelným izolantem do tloušťky 36 cm
Tepelná izolace domu bez nutnosti použití kontaktního zateplovacího systému (mimo střechu)
Kročejová izolace
Hydroizolace
Vyzděné příčky
Střecha, strop 1NP, schodiště: monolitické železobetonové desky

Dokumenty

Fotogalerie

Dům BDům BDům BDům B