Rodinný dům C | Prodej domů Brno-Líšeň

Rodinný dům C

Pro kutily je ideální prodávaný cihlový dům C, který se nachází na ulici Holzova v Brně Líšni. Interiér domu je sice původní z roku 1987, avšak velice zachovaný, ideální pro seberealizaci praktických majitelů. V roce 2010 prošla stavba rozsáhlou rekonstrukcí, při níž došlo k zateplení celého objektu, instalaci nového kondenzačního kotle se zásobníkem teplé vody a kompletní výměně radiátorů i oken. Dispozičně je rodinný dům řešen jako třípodlažní (dvě nadzemní podlaží a jedno přízemní podlaží), typ 4+1.

Odpočinek i aktivní trávení volného času nabízí klidná zahrada, která je u domu a přímo vybízí k pěstování vlastních potravin. Dům je částečně podsklepen, tudíž je zde vždy dostatek místa například pro skladování výplodů vlastní zemědělské činnosti. Bezproblémové parkování je zajištěno prostřednictvím dvou garáží, které jsou součástí domu.

Díky městské hromadné dopravě, která zastavuje přímo naproti vchodu, je vše jednoduše dostupné. V blízké budoucnosti zde bude zastavovat i tramvajová linka s přímým spojením do centra Brna. Stavba je napojena na veřejnou kanalizační a vodovodní síť.

Jedna koupelna v domě prostě nestačí! Dobrou zprávou je, že rodinný dům C má koupelny dvě, přičemž jedna je spojena také s toaletou. Nechybí samozřejmě ani samostatná toaleta. Pokud si rádi vychutnáváte odpolední kávičku s výhledem na Brno, balkón v druhém nadzemním podlaží pro to bude ideálním místem.

Pakliže chcete zvážit ještě jiné možnosti, inspirujte se také u prodávaného rodinného domu A a rodinného domu B

Základní informace

Celková plocha: 372 m²
Zastavěná plocha: 107 m²
Dispozice:4 + 1
Podlažnost:třípodlažní
Zahrada:138 m²

Dispozice domu

Garáž (2x)
Sklep
Balkón (1x)
Koupelna (2x, z toho 1x s toaletou)
Samostatná toaleta (1x)
Dřevěné shodiště
Plastová okna s trojskly
Kondenzační kotel Viessmann

Technické parametry

Zateplení kontaktním zateplovacím systémem (včetně střechy)
Kročejová izolace
Hydroizolace
Vyzděné příčky

Dokumenty

Fotogalerie

Dům CDům CDům C